Kepez Arçelik Teknik Servisi

Kepez Arçelik Teknik Servisi
Antalya ARÇELİK Kepez teknik Servisiyiz. Arçelik Marka Beyaz Eşya Ürünlerinizi 1 Yıl Servis Garantisi İle Tamir ve Bakım Yapıyoruz ☎ 0(242) 606 1966
Kepez Arçelik beyaz eşya servisi artık bir telefon kadar yanınızda. Firmamızdan Arçelik servis ve bakım desteği alabilirsiniz. Servis ve Arıza Konusunda profesyonel teknik ekibimizle sizlerin hizmetindeyiz. Sağladığımız hizmet öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti ile hedeflemiş ve sunduğu hizmetleri, müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmaktadır. Arçelik servisi , teknoloji harikası olup en iyi hizmeti vermektedir. Beyaz eşya cihazlarınızda arıza, onarım, montaj beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktayız.
 
Arçelik Kepez Servisi Olarak; Ayrıca sunmuş olduğumuz servisimiz ve yedek parçalarımız 1 yıl boyunca garanti altında olucaktır. 7/24 saat Antalya'nın merkez ilçelerinden arayıp arıza ile ilgili sorunlarını iletip aynı gün hızlı servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arçelik beyaz eşya servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.
 
Türkiye'nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Arçelik Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Arçelik Çamaşır makinesi, Arçelik bulaşık makinesi, Arçelik buzdolabı, Arçelik fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır. Hayatımızı kolaylaştıran bu beyaz eşya ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.
 
Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markalı ürünlerinizin onarımları için Kepez Arçelik Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir Arçelik servis hizmeti almak için Arçelik Kepez Servis ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren Kepez Arçelik Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir.
 
20 yılı aşkın süreden beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık gibi milli eğitim'in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Antalya Kepez ve mahallerinde arçelik servis ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.
 
ARÇELİK KEPEZ SERVİSİ OLARAK;
  • Kepez Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Kepez Arçelik Fırın Servisi
  • Kepez Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
  • Kepez Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Kepez Arçelik Ankastre Ocak Servisi
  • Kepez Arçelik Televizyon Servisi
 
Sizler bir adım kadar yakınız.
Güvenilir Beyaz Eşya Servisi Kepez Arçelik Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

Acil Servis Kayıt Formu !

İstemiş olduğunuz hizmeti bize detaylı olarak yazın, müşteri temsilciniz hemen sizi arasın.