Kurumsal

Antalya Arçelik Servisi Olarak 20 Yıldır Uzman Teknik Ekiplerimiz İle Sizlere Aynı Gün Servis İmkanı Sunuyoruz. 7/24 Çağrı Desteği İçin : +90 242 606 19 66

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Yılların Getirdiği Profesyonellik

20 Yılı aşkın teknik servis tecrübemiz ile sizlere profesyonel ekibimiz ile güvenli ve sonuç odaklı 7/24 hizmet sunuyoruz.

Hızlı Aynı Gün Servis

Antalya içerisi teknik servis araç filomuz ile sizlere aynı gün hızlı ve güvenli Arçelik servis hizmeti sunuyoruz..

Memnuniyet garantisi

Verdiğimiz Arçelik Servis hizmetlerinde ki tüm müşterilerimize %100 müşteri memnuniyet garantisi ile hizmet veriyoruz.

20 Yıllık Tecrübe

Arçelik Teknik servis sürecinde uzun yılların getirdiği  pratiklik ve uzman görüşü ile anlık çözümler üretiyor ve hızlı sonuçlar alıyoruz.

Arçelik A.Ş Türkiye Başka Olmak Üzere Dünyanın birçok ülkesinde hizmet vermekte olan global bir firmadır.   Öncelik hedefleri arasında süreklilik, yenilikçi ve tüm dünyada pazar alanı oluşturabilmek için çalışmalar yapmaktadır.

Dünya pazarında Arçelik önemli bir marka değerine ve pazar payına sahiptir. Arçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, fırınlı ocak, dondurucu, kurutma makinesi, kombi, bulaşık makinesi, tv ütün çeşitleri ile geniş bir ürün dağılım yelpazesine sahiptir.

Bizlerde Arçelik Servisi Antalya Oalrak Sizlerin 7/24 Hizmetinizdeyiz.  Arçelik Servis noktasında; müşterilerine sorunsuz bir teknik servis olarak bizde  bu dev markanın ürünlerini 1 yıl servis garantisi ile hizmet veriyoruz.

Arçelik Teknik Servis olarak; Aksu, Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı Merkez ilçelerine aynı gün hızlı servis ekiplerimiz vardır. Artık her evde olmassa olmaz hale gelen Arçelik beyaz eşya ürünleri her nekadar  dayanıklı malzemelerden yapılıp  uzun bir test sürecinden geçselerde zamanla  aşınmalar ve kullanıma bağlı sorunlar çıkmaktadır. Beyaz eşya larda  kronik hale gelmiş belli başlı arızalar mevcuttur, bu rarızalar için  web sayfamızdan kronik arızalar sayfamızdan inceleyebilir  hangi  sorunlara  evinizden müdahale edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Antalya'da Teknik Servis Hizmeti Verdiimiz Beyaz Eşya Ürünleri Olarak;

Ürünlerinde oluşabilecek ter türlü arızalar için sizlere hızlı çözümler üretmekten gurur duyuyoruz.

Arcelikservisantalya.net internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizdeki uzman personellerimiz sizlere arıza tesbiti noktasında anlık çözümlerüretebilme kapasitesinde personellerdir.

 

Acil Servis Kayıt Formu !

İstemiş olduğunuz hizmeti bize detaylı olarak yazın, müşteri temsilciniz hemen sizi arasın.